Tysiące ekspertów
chętnych pomóc za darmo

Jak uzyskać komentarz ekspercki?

1. Opublikuj zapytanie zawierające nurtującą Cię kwestię oraz opis artykułu, nad którym obecnie pracujesz.
2. System natychmiast roześle zapytanie odpowiednim ekspertom.
3. W przeciągu kilku godzin zaczniesz otrzymywać pierwsze odpowiedzi. Wybierz najlepsze dla siebie.
W naszej bazie danych znajdziesz ekspertów sklasyfikowanych według dziedzin, w których działają. Wielu z nich ma już doświadczenie w pracy z mediami i zna się na walorach oraz przebiegu takiej współpracy.
Twoje zapytanie zobaczą wszyscy eksperci z dziedzin, które wybrałeś. Zapytania są zazwyczaj anonimowe. Swoją tożsamość ujawnisz wyłącznie ekspertom, z którymi zdecydujesz się współpracować.
Polecamy publikowanie zapytań z wyprzedzeniem, przynajmniej 2 dni przed upłynięciem jego terminu. Pierwszych odpowiedzi możesz oczekiwać już w przeciągu kilku godzin od zaakceptowania zapytania.
Jeśli potrzebujesz opinii eksperta natychmiast, możesz go wybrać z naszej bazy danych i skontaktować się z nim indywidualnie. Miej jednak na uwadze fakt, że jest to bardziej pracochłonne i nie daje różnorodnych opinii, tak jak w przypadku publikacji oficjalnego zapytania.
Usługa pomocy dziennikarzom jest bezpłatna i na zawsze taka będzie. Eksperci wypowiadają się za darmo, w zamian za rozgłos medialny.
Usługa "pomocy dziennikarzom" jest bezpłatna i na zawsze taka będzie. Już niedługo wprowadzimy usługę "materiał sposorowany", która będzie płatna.
Z Publito.pl korzystają dziennikarze z takich mediów jak:
Jako dziennikarz branżowych mediów, często sięgam po opinie i wsparcie merytoryczne ekspertów. Publito.pl pozwala mi na dotarcie do specjalistów z każdej branży i uzyskanie komentarzy znacznie szybciej niż drogą tradycyjną. To świetna platforma do współpracy na stopie media-ekspert, która znacząco ułatwia i przyspiesza pracę dziennikarzy.
Damian Jemioło
Damian Jemioło
Dziennikarz NowyMarketing.pl/MamStartup.pl
Z Publito korzystam prawie od początku jego istnienia na polskim rynku. Praca dziennikarzy serwisów internetowych ma taką specyfikę, że bardzo często musimy oddać gotowy tekst na wczoraj. Niestety docieranie do ekspertów na własną rękę, umawianie się z nimi na rozmowę, a potem oczekiwanie na autoryzację to proces, który bardzo długo trwa, na co nie mamy czasu. Publito jest odpowiedzią na ten problem.
Marta Wujek
Marta Wujek
www.marketingibinzes.pl
Korzystam z Publito.pl od kilku miesięcy. Narzędzie to pozwala mi docierać w szybki sposób do osób, z którymi nie miałabym szans skontaktować się w dotychczasowych dziennikarskich warunkach. Dla autorów tekstów Publito to niesamowita oszczędność czasu, bo piszą jedno zapytanie i docierają z nim do specjalistów z całej Polski. Z czysty sumieniem polecam!
Monika Świetlińska
Monika Świetlińska
Dziennikarz || Copywriter || Media relations || Public relations || Social media || Promocja marki
Jana Beer photo

“Z doświadczenia zawodowego wiem, że uzyskanie komentarza eksperckiego jest czasochłonne, a jednocześnie niezbędne by zachować obiektywność.”

Jana Beerová, była dziennikarka i współzałożycielka Publito.pl

 

Jak to wygląda po rejestracji?