Tysiące ekspertów
chętnych pomóc i to za darmo

Jak uzyskiwać opinie ekspertów?

1. Opublikuj zapytanie zawierające nurtującą Cię kwestię oraz opis artykułu, nad którym obecnie pracujesz.
2. System natychmiast roześle zapytanie odpowiednim ekspertom.
3. W przeciągu kilku godzin zaczniesz otrzymywać pierwsze odpowiedzi. Wybierz najlepsze dla siebie.
W naszej bazie danych znajdziesz ekspertów sklasyfikowanych według dziedzin, w których działają. Wielu z nich ma już doświadczenie we współpracy z mediami i zna się na walorach oraz przebiegu takiej współpracy.
Twoje zapytanie zobaczą wszyscy eksperci z dziedzin, które wybrałeś. Zapytania są zazwyczaj anonimowe. Swoją tożsamość ujawnisz wyłącznie ekspertom, z którymi zdecydujesz się współpracować.
Polecamy publikowanie zapytań z wyprzedzeniem, przynajmniej 2 dni przed upłynięciem jego terminu. Pierwszych odpowiedzi możesz oczekiwać już w przeciągu kilku godzin od zaakceptowania zapytania.
Jeśli potrzebujesz opinii eksperta natychmiast, możesz go wybrać z naszej bazy danych i skontaktować się z nim indywidualnie. Miej jednak na uwadze fakt, że jest to bardziej pracochłonne i nie daje różnorodnych opinii, tak jak w przypadku publikacji oficjalnego zapytania.
Usługa pomocy dziennikarzom jest bezpłatna i na zawsze taka będzie. Eksperci wypowiadają się za darmo, w zamian za rozgłos medialny.
Usługa "pomocy dziennikarzom" jest bezpłatna i na zawsze taka będzie. Już niedługo wprowadzimy usługę "materiał sposorowany", która będzie płatna.
Z Publito.pl korzystają dziennikarze z takich mediów jak:
Jana Beer photo

“Z doświadczenia zawodowego wiem, że uzyskanie komentarza eksperckiego jest czasochłonne, a jednocześnie niezbędne by zachować obiektywność.”

Jana Beerová, była dziennikarka i współzałożycielka Publito.pl

 

Jak to wygląda po rejestracji?