Tysiące ekspertów
chętnych pomóc za darmo

Jak uzyskać komentarz ekspercki?

1. Opublikuj zapytanie zawierające krótki opis tematyki, nad którą obecnie pracujesz.
2. System natychmiast wyśle zapytanie odpowiednim ekspertom.
3. Pierwsze odpowiedzi napłyną w przeciągu kilku godzin. Sam wybierasz, które opublikujesz.
Nasi eksperci są sklasyfikowani według dziedzin, w których się specjalizują. Wielu z nich ma już pokaźne doświadczenie w pracy z mediami i wie jak wartościowa jest taka współpraca.
Twoje zapytanie zobaczą wszyscy eksperci z dziedzin, które wybrałeś. Zapytania są anonimowe. Swoją tożsamość ujawnisz wyłącznie tym ekspertom, z którymi zdecydujesz się współpracować.
Polecamy publikowanie zapytań z wyprzedzeniem, przynajmniej 2 dni przed upłynięciem jego terminu. Pierwszych odpowiedzi możesz oczekiwać już w przeciągu kilku godzin od zaakceptowania zapytania.
Jeśli potrzebujesz opinii eksperta natychmiast, możesz wybrać kogoś z naszej bazy danych i skontaktować się z nim indywidualnie. Miej jednak na uwadze fakt, że jest to bardziej pracochłonne i nie daje tylu różnorodnych opinii, co publikacja oficjalnego zapytania.
Usługa pomocy dziennikarzom jest bezpłatna i na zawsze taka będzie. Eksperci wypowiadają się za darmo, w zamian za rozgłos medialny.
Publito.pl is not responsible for the opinions of registered expert sources. However, expert sources have references in their profiles to existing statements in the media, so they are easy to verify.
Usługa "pomocy dziennikarzom" jest bezpłatna i na zawsze taka będzie. Już niedługo wprowadzimy usługę "materiał sposorowany", która będzie płatna.
Zarejestruj się
Z Publito.pl korzystają dziennikarze z takich mediów jak:
Jako dziennikarz branżowych mediów, często sięgam po opinie i wsparcie merytoryczne ekspertów. Publito.pl pozwala mi na dotarcie do specjalistów z każdej branży i uzyskanie komentarzy znacznie szybciej niż drogą tradycyjną. To świetna platforma do współpracy na stopie media-ekspert, która znacząco ułatwia i przyspiesza pracę dziennikarzy.
Damian Jemioło
Damian Jemioło
Dziennikarz NowyMarketing.pl/MamStartup.pl
Z Publito korzystam prawie od początku jego istnienia na polskim rynku. Praca dziennikarzy serwisów internetowych ma taką specyfikę, że bardzo często musimy oddać gotowy tekst na wczoraj. Niestety docieranie do ekspertów na własną rękę, umawianie się z nimi na rozmowę, a potem oczekiwanie na autoryzację to proces, który bardzo długo trwa, na co nie mamy czasu. Publito jest odpowiedzią na ten problem.
Marta Wujek
Marta Wujek
www.marketingibinzes.pl
Korzystam z Publito.pl od kilku miesięcy. Narzędzie to pozwala mi docierać w szybki sposób do osób, z którymi nie miałabym szans skontaktować się w dotychczasowych dziennikarskich warunkach. Dla autorów tekstów Publito to niesamowita oszczędność czasu, bo piszą jedno zapytanie i docierają z nim do specjalistów z całej Polski. Z czystym sumieniem polecam!
Monika Świetlińska
Monika Świetlińska
Dziennikarz || Copywriter || Media relations || Public relations || Social media || Promocja marki
Jana Beer photo

“Uzyskanie komentarza eksperckiego jest niezbędne by zachować obiektywność, a jednocześnie bardzo czasochłonne.”

Jana Beerová, była dziennikarka i współzałożycielka Publito.pl

Zapytaj ekspertów
 

Jak to wygląda po rejestracji?

Zarejestruj się

From our blog

Nowości