Tysiące ekspertów
gotowych odpowiedzieć na Twoje pytania

Jak uzyskać opinie ekspertów?

1. Opublikuj zapytanie zawierające nurtującą Cię kwestię oraz opis artykułu, nad którym obecnie pracujesz.
2. System natychmiast roześle zapytanie odpowiednim ekspertom.
3. W przeciągu kilku godzin zaczniesz otrzymywać pierwsze odpowiedzi. Wybierz najlepsze dla siebie.
W naszej bazie danych znajdziesz ekspertów sklasyfikowanych według dziedzin, w których działają. Ponadto mają już doświadczenie we współpracy z dziennikarzami i znają się na walorach oraz przebiegu takiej współpracy.
Twoje zapytanie zobaczą wszyscy eksperci z dziedzin, które wybrałeś. Zapytania są anonimowe. Swoją tożsamość ujawnisz wyłącznie ekspertom, z którymi zdecydujesz się współpracować.
Polecamy pisanie zapytań z wyprzedzeniem, przynajmniej 2 dni przed upłynięciem jego termiu. Pierwszych odpowiedzi możesz jednak oczekiwać już w przeciągu kilku godzin od zaakceptowania zapytania.
Jeśli potrzebujesz opinii eksperta natychmiast, możesz go wybrać z naszej listy ekspertów i skontaktować się z nim indywidualnie. Miej jednak na uwadze fakt, że będzie to bardziej pracochłonne oraz to, że nie uzyskasz aż tylu różnorodnych opinii jak podczas ogłaszania zapytania.
Usługa pomocy dziennikarzom jest bezpłatna i zawsze taka będzie. Eksperci wypowiadają się za darmo, w zamian za rozgłos medialny.
Usługa "pomoc dziennikarzom" jest darmowa i zawsze taka będzie. Już niedługo wprowadzimy usługę "materiał sposorowany", która będzie płatna.
Jana Beer photo

“Z doświadczenia zawodowego wiem, że uzyskanie opinii eksperta jest czasochłonne, a jednocześnie bardzo ważne by zachować obiektywność.”

Jana Beerová, była dziennikarka i współzałożycielka Publito.pl

 

Jak to wygląda po rejestracji?