Tysiące ekspertów
gotowych odpowiedzieć na Twoje pytania

Jak uzyskać opinie ekspertów?

1. Opublikuj zapytanie zawierające nurtującą Cię kwestię oraz opis artykułu, nad którym obecnie pracujesz.
2. System natychmiast roześle zapytanie odpowiednim ekspertom.
3. W przeciągu kilku godzin zaczniesz otrzymywać pierwsze odpowiedzi. Wybierz najlepsze dla siebie.
W naszej bazie danych znajdziesz ekspertów sklasyfikowanych według dziedzin, w których działają. Wielu z nich ma już doświadczenie we współpracy z mediami i zna się na walorach oraz przebiegu takiej współpracy.
Twoje zapytanie zobaczą wszyscy eksperci z dziedzin, które wybrałeś. Zapytania są zazwyczaj anonimowe. Swoją tożsamość ujawnisz wyłącznie ekspertom, z którymi zdecydujesz się współpracować.
Polecamy pisanie zapytań z wyprzedzeniem, przynajmniej 2 dni przed upłynięciem jego termiu. Pierwszych odpowiedzi możesz oczekiwać już w przeciągu kilku godzin od zaakceptowania zapytania.
Jeśli potrzebujesz opinii eksperta natychmiast, możesz go wyszukać w naszej bazie danych i skontaktować się z nim indywidualnie. Miej jednak na uwadze fakt, że jest to bardziej pracochłonne i nie zapewnia takiej różnorodności opinii jak podczas ogłaszania zapytania.
Usługa pomocy dziennikarzom jest bezpłatna i na zawsze taka będzie. Eksperci wypowiadają się za darmo, w zamian za rozgłos medialny.
Usługa "pomocy dziennikarzom" jest bezpłatna i na zawsze taka będzie. Już niedługo wprowadzimy usługę "materiał sposorowany", która będzie płatna.
Jana Beer photo

“Z doświadczenia zawodowego wiem, że uzyskanie komentarza eksperckiego jest czasochłonne, a jednocześnie niezbędne by zachować obiektywność.”

Jana Beerová, była dziennikarka i współzałożycielka Publito.pl

 

Jak to wygląda po rejestracji?