Zyskaj bezpłatny rozgłos w mediach,
pomóż dziennikarzom udzielając komentarza eksperckiego

Jak to działa?

1. Dziennikarz publikuje zapytanie dotyczące tematu, nad którym pracuje.
2. System poinformuje Cię o nowych zapytaniach, na podstawie wybranych kategorii.
3. Jeśli Twoja odpowiedź zaciekawi dziennikarza wówczas zostanie opublikowana.
Pomóż ulepszyć dziennikarstwo i zyskaj rozgłos w mediach za darmo.
Przygotowanie odpowiedzi zazwyczaj zajmuje tylko kilka minut, ale wszystko zależy od konkretnego zapytania i dziedziny, z którą jest ono związane. Przeważnie chodzi o krótkie odpowiedzi. W przypadku dodatkowych pytań czy dalszej współpracy, dziennikarz skontaktuje się z Tobą indywidualnie.
Do profilu mają dostęp wyłącznie dziennikarze, którzy byli zweryfikowani i zatwierdzeni przez administratorów platformy Publito.pl. Twój profil nie jest publiczny.
Usługa pomocy dziennikarzom jest bezpłatna i na zawsze taka będzie.
Usługa "pomocy dziennikarzom" jest bezpłatna i na zawsze taka będzie. Już niedługo wprowadzimy usługę "materiał sposorowany", która będzie płatna.
Zarejestruj się
Z Publito.pl korzystają dziennikarze z takich mediów jak:
Jana Beer photo

“Uzyskanie komentarza eksperckiego jest niezbędne by zachować obiektywność, a jednocześnie bardzo czasochłonne.”

Jana Beerová, była dziennikarka i współzałożycielka Publito.pl

Zarejestruj się
Publito.pl to wartościowa platforma wymiany myśli, zainteresowań i inspiracji dla osób ciekawych świata i tego, w jaki sposób jest on dzisiaj doświadczany i opisywany. Z uwagą czytam pytania stawiane przez dziennikarzy, a gdy to możliwe, dzielę się własnymi komentarzami i opiniami. Taka forma aktywności jest cennym sposobem rozmowy z ludźmi.
Wojciech Edmund Zieliński
Wojciech Edmund Zieliński
https://wojciechzielinski.blogspot.com/
Cieszą mnie nowoczesne inicjatywy łączenia ze sobą ekspertów z dziennikarzami. Kontakt przez platformę jest profosjonalny i szybki. Publito oszczędza czas, tak cenny dla nas wszystkich. Warto tu być.
Adrianna Szałańska
Adrianna Szałańska
social media & relations expert - cyberfolks.pl
Publito to świetne miejsce do nawiązywania kontaktów z mediami. Jeszcze nigdy relacja z dziennikarzami nie była tak prosta. Budowanie marki osobistej weszło na zupełnie inny poziom.
Ewelina Gac
Ewelina Gac
wposzukiwaniu.pl

From our blog

Nowości

Kodeks postępowania

  1. Utwórz atrakcyjny profil, pokaż swoje najsilniejsze strony, wykaż się specjalistyczną wiedzą, doświadczeniem oraz osiągniętymi wynikami.
  2. Odpowiadaj na zapytania dziennikarzy jak najszybciej. Wyznaczone terminy są dla nich bardzo ważne, dlatego muszą pracować efektywnie. Pamiętaj o zasadzie "kto pierwszy ten lepszy".
  3. Prosimy by nie odpowiadać na zapytania z dziedzin, które nie należą do Twoich kompetencji. Szanujmy swój czas oraz swoją pracę.