Pomóż dziennikarzom
i wypromuj się w mediach

Jak to działa?

1. Dziennikarz opublikuje zapytanie zawierające opis artykułu oraz kwestię, nad którą pracuje.
2. Będziesz poinformowany o zapytaniach, które są odpowiednie dla Ciebie na podstawie kategorii.
3. Jeśli Twoja odpowiedź będzie dla dziennikarza ciekawa oraz istotna, opublikuje ją.
Możesz mieć wpływ na jakość dziennikarstwa oraz wypromować się w mediach za darmo.
Przygotowanie odpowiedzi zajmie Ci około 5 minut. Zależy, oczywiście, od pytania i dziedziny z którą jest ono związane. Zazwyczaj chodzi jednak o krótkie odpowiedzi, a w przypadku dodatkowych pytań i dalszej współpracy dziennikarz skontaktuje się z Tobą bezpośrednio.
Do profilu mają dostęp wyłącznie dziennikarze, którzy byli zweryfikowani i zatwierdzeni przez administratorów platformy . Twój profil nie jest publiczny.
Usługa pomocy dziennikarzom jest bezpłatna i na zawsze taka będzie.
Usługa "pomocy dziennikarzom" jest bezpłatna i na zawsze taka będzie. Już niedługo wprowadzimy usługę "materiał sposorowany", która będzie płatna.
Jana Beer photo

“Z doświadczenia zawodowego wiem, że uzyskanie komentarza eksperckiego jest czasochłonne, a jednocześnie niezbędne by zachować obiektywność.”

Jana Beerová, była dziennikarka i współzałożycielka Publito.pl

Kodeks zachowania

  1. Utwórz atrakcyjny profil, zaprezentuj swoje najsilniejsze strony, wykaż się specjalistyczyną wiedzą, doświadczeniem oraz osiągniętymi wynikami.
  2. Odpowiadaj na zapytania dziennikarzy jak najszybciej. Terminy są dla nich ważne i muszą pracować efektywnie. Pamiętaj, że pierwszy najczęściej wygrywa.
  3. Prosimy by nie odpowiadać na zapytania z dziedzin, które nie są w kręgu Twoich zainteresowań. Szanujmy swój czas oraz swoją pracę.